Kargo & Teslimat

Kargo İşlemleri

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde "Siparişiniz Kargoya Verildi" bilgilendirme maili alırsınız. Ayrıca sitemizde sağ üstte bulunan "Sipariş Takibi" ile sipariş ve kargo durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Siparişim ne zaman gelir?

Siparişler, yoğunluğa bağlı olarak kargoya teslim edilmektedir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması ve Markafill tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılır.

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek?

Kargo gönderilerimizi Yurtiçi Kargo ile yapmaktayız.

Siparişim ben adreste yokken gelmiş ne yapabilirim?

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi şubenizden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almazsanız siparişiniz Markafill’e iade edilir. .

Yurt dışına teslimatınız var mı?

Şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız var.

İade kargo masrafları kimin tarafından karşılanmakta?

" İadelerinizi Yurtiçi kargodan firmamızın anlaşmalı olduğu fiyatlarla çok daha uygun olarak gönderebilirsiniz. Kargonuzu teslim ederken firmamızın kodunu belirtmeyi unutmayın. Firma kargo kodu almak için ""Hediye Çeki/İade işlemini nasıl yapabilirim?” sorusundaki adımları takip edin."

Teslimat Koşulları

Kargo size teslim edildiğinde kolide deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz.

Kargom hasarlı ise ne yapmalıyım?

Paketinizde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan paketiniz kargo firması tarafından Markafill.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Bize Ulaşabilir siniz.


0850 304 94 57 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri biriminden destek alabilirsiniz.

www.markafill.com

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.